Motyle

ulotny kalendarz na 2021 rok

paz krolowej koper
ksiezyc

Hej! 

Nazywam się Agata Łuksza i jestem ilustratorką i graficzką. Jeśli moje nazwisko obiło Ci się już o uszy, to pewnie przy okazji czytania książek o rodzinie Pętelków. Ale Jadzia i Staś to nie jedyne, co lubię rysować. Oprócz ilustracji dziecięcej uwielbiam też przyrodniczą. Co roku mam przyjemność ilustrować kalendarze książkowe dla  Wydawnictwa Zielona Sowa, a w tym roku przygotowałam również wersję ścienną! Zapraszam do obejrzenia kalendarza pełnego roztrzepotanych skrzydeł ciem i motyli.

A jeśli ciekawi Cię moja pozostała twórczość, zapraszam:

kalendarz 2021 motyle
ksiezyc

Co w nim niezwykłego?

O ten kalendarz zadbałam jak o własne dziecko. Priorytetem dla mnie jest wydruk w 100% na papierze z recyklingu, bo nie chcę niepotrzebnie nadwyrężać naszej Matki Natury.

Lubię jak coś jest nie tylko ładne, ale też choć troszkę praktyczne. Dlatego na odwrocie złoconej okładki zaznaczyłam linię, która pomoże Ci wyciąć grafikę tak, żeby wpasowała się w ramkę o wymiarach 20x20 cm. Zostanie z Tobą na dłużej!

Format kalendarza to A4. Wewnątrz znajdziesz kompozycje pełne motyli i roślin, cytaty z literatury pięknej i dyskretne kalendarium.

Co jest w środku?

kalendarz 2021 ćmy

Cena : 79 zł 59 zł

kurier gratis

Zamów swój egzemplarz

W razie pytań lub problemów z zamówieniem, jestem do Twojej dyspozycji:
zamowienia@pracowniabobra.pl

 

Wersja do torebki

Motylkowe ilustracje pierwotnie powstały na potrzeby kalendarza książkowego Wydawnictwa Zielona Sowa. Nie możesz się napatrzeć na motyle na ścianie? Zgarnij je do torebki! Poniższe linki pokierują Cię do sklepów, w których kupisz wersję “mobilną”. W środku, oprócz morza skrzydlatych stworzeń i cytatów, znajdziesz ciekawostki dotyczące wybranych gatunków.  

pracowniabobra_logo_jasne
Agata Łuksza Pracownia Bobra
ul. Prosta 14, 17-200 Hajnówka

info@pracowniabobra.pl

© 2020 Pracownia Bobra. All Rights Reserved